Provozní doba:

Po:13:00 – 16:30
Út:10:00 – 12:00
13:00 – 16:30
St:13:00 – 16:30
Čt:10:00 – 12:00
13:00 – 16:30
Pá:zavřeno

Mimo provozní dobu
dle dohody.


Kontakt:

Kosmetický salon Lenka
Sladovní, Kojetín
tel. 721 345 828

Nabídka služeb kosmetického salonu


V současné době je péče o pleť obzvlášť důležitá. Stále více je pleť ovlivňována negativními vlivy, zejména znečištěným prostředím, UV zářením, ale také stresem a zvyšující se psychickou zátěží. Náš kosmetický salon si dovoluje Vám nabídnout široký sortiment služeb z oblasti kosmetiky pro Vaši krásu, pohodu a příjemnou relaxaci. Naše služby jsou určeny pro ženy i muže.

Základní kosmetické ošetření

 • povrchové čištění
 • napářka
 • hloubkové čištění
 • pleťové masky
 • epilace
nahoru

Ošetření řas a obočí

Pokud toužíte po krásném a přirozeném pohledu, nabízíme Vám řešení:

 • formování a barvení obočí

Úprava obočí silně ovlivňuje výraz obličeje. Díky perfektnímu tvaru bude Váš obličej působit otevřeně a oči živě. Obočí Vám upravíme depilací pinzetou nebo voskem. Pro zvýraznění obočí doporučujeme nabarvení světle hnědou nebo tmavě hnědou barvou, případně u černovlásek černou. K barvení obočí používáme kvalitní barvy značky Thuya

 • prodlužování řas

Prodlužování řas je možnost, jak docílit krásných, dlouhých a přirozených řas. Jednotlivé řasy aplikujeme na Vaše přírodní řasy speciálním lepidlem. Spoj je neviditelný a konečný efekt velmi přirozený. Po aplikaci již není třeba používat řasenku.

 • trvalá na řasy

Trvalá na řasy zvýrazňuje přirozenou linii řas a tím i celého oka. Oči jsou výraznější, opticky zvětšené, řasy krásně natočené a viditelné.Délka ošetření je 45-60 min.

nahoru

Kosmetické masáže

Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Během ošetření, které musí probíhat v absolutním klidu, dochází ke zklidnění pleti i celého organismu. Masáží obličeje působíme na velké množství nervových zakončení v obličeji a dosáhneme tak obrovského relaxačního účinku naši centrální nervové soustavy i celého těla.

 • klasická masáž obličeje
 • masáž dekoltu
 • mikromasáž očního okolí

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí.

 • energetická Liftingová masáž obličeje
 • masáž kruhového svalu ústního + Cytomasáž

Jedná se o speciální druh masáže zaměřený na dolní polovinu obličeje. Redukuje nosoretní rýhu a dvojitou bradu. Cytomasáž trvá přibližně 60 minut.

nahoru

Speciální ošetření

 • chemický peeling

Chemický peeling je velmi účinná metoda ovlivnění stavu pokožky tím, že regeneruje buňky v hlubších vrstvách kůže. Ošetření spočívá v aplikaci ovocných kyselin - nejčastěji kyseliny glykolové a působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu.

 • liftingové ošetření pomocí Triabotuloxinu

Přípravek obsahuje kombinaci tří nejúčinnějších látek působící proti mimickým vráskám. Oligopetidy podobné částem molekuly botulotoxinu uvolňují napětí mimických vrásek, které se po aplikaci rychle vyhlazují. Látka DMAE je dnes nejúčinnější kosmeticky aktivní látkou proti vráskám a používá se i v injekční mezoterapii.

 • laser

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi, kterými povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Výsledkem je omlazení a zpevnění pleti obličeje a dekoltu, vyhlazení vrásek, zlepšení stavu nečisté pleti a akné.

 • biolampa
 • fotodepilace
 • fotoomlazení
 • bělení zubů
 • radiofrekvence
nahoru

Anticelulitídní ošetření

 • anticelulitídní masáž + zábal

Používáme přípravek Thermoiodosal který je efektivní kombinací účinných látek. Vysoká účinnost je zajištěna tím, že nejsou používány žádné konzervační látky a všechny složky se přesně namíchají těsně před aplikací. Thermoiodosal je výrobek italské produkce a působí pomocí 5 aktivních látek:

 1. organický jod - nabourává celulitidové uzlíky
 2. mořské řasy - podporují odbourávání uložených tuků a odpadních látek
 3. mořská sůl - povzbuzuje látkovou výměnu
 4. zázvor a skořice - způsobují thermoefekt

Přípravek intenzivně zahřeje tkáně, které se projeví zčervenáním pokožky, které během cca 1/2 hod.odezní. Intenzivně pročištuje organismus díky aktivaci toku lymfy a rozproudění látkové výměny. Obvykle má výrazný výsledek ve snížení objemu v centimetrech - až 9 cm v pase, 6cm přes stehna, individuálně i více a breitling repliky navíc také výrazně zpevní pokožku.

 • skořicové zábaly

Silně prokrvují pokožku, působí antibakteriálně, zmírňují křeče, celkově posilují a harmonizují organismus, jsou vhodné na bledou a ochablou kůži.

nahoru

Poradenská činnost

V našem salónu Vám pomůžeme určit typ pleti, poradíme s denní i noční péči o pleť a doporučíme Vám, jaké přípravky jsou pro Vás vhodné.

nahoru

Vyzážistika

Pro zvýraznění přirozené krásy každé ženy a zhodnocení jejich předností slouží typologie pleti – poradíme Vám vhodné barvy pro Váš typ pleti, které dotvářejí celkový vzhled a zdůrazní vaše přednosti.

Ať jsou módní trendy jakékoliv, je dokonalý soulad harmonie barev a zdůraznění osobnosti ženy zlatým pravidlem krásy.

nahoru
 
obrázek

© 2009 • Alena Řihošková

Doporučujeme:Výměna odkazů; Katalog odkazů,Katalog webů, katalog stránek,výměna odkazů,zpetné odkazy,seo; šperky Swarovski; Herní shop;

replica hockey jerseys,cheap nfl jerseys from china,cheap nfl custom jerseys,mlb jerseys china,baseball jerseys wholesale,cheap nhl jerseys wholesale free shipping,cheap jerseys wholesale jerseys,nfl jerseys cheap,cheap nhl jerseys,cheap nfl jerseys,authentic mlb jerseys, wholesale mlb jerseys china,cheap wholesale jerseys free shipping,cheap mlb baseball jerseys,cheap nhl jerseys,wholsale nfl jerseys,cheap nfl authentic jerseys,cheap authentic jerseys,cheap nfl jerseys free shipping,wholesale mlb jerseys,wholesale mlb jerseys from china,wholesale jerseys free shipping,cheap basketball jerseys online,ncaa jerseys from china,cheap mlb jerseys,wholesale cheap nfl jerseys,mlb jerseys cheap free shipping,cheap nfl jerseys china for sale,authentic cheap nfl jerseys,nhl jerseys on sale,nfl jerseys for sale cheap,customized mlb jerseys,discount jerseys,cheap mlb jerseys from china,custom football jerseys,nfl tshirts,jerseys cheap wholesale,cheap mlb jerseys free shipping,cheap nike nfl jerseys china,discount mlb jerseys,cheap authentic nfl jerseys,cheap jerseys china,cheap nfl jerseys,wholesale women jerseys,authentic mlb baseball jerseys free shipping,cheap mlb jerseys from china,wholesale nfl jerseys nike china,wholesale nfl jerseys,jersey t shirt,cheap mlb jerseys
buy cheap jerseys from china,mlb kids jerseys,nfl jerseys,cheap authentic free shipping,wholesale nfl jerseys,custom football jerseys,mlb apparel for men,custom hockey jerseys,nfl jerseys 2019,cheap authentic stitched nfl jerseys,custom football jerseys,nfl jerseys cheap,customized mlb jerseys cheap,nfl jersey sales list,cheap mlb jerseys for sale,nfl team jersey sales rankings,custom mlb jerseys,cheap nike nfl jerseys,custom nfl jerseys cheap,nba jerseys shop,cheap baseball jerseys,who makes authentic nhl jerseys, nba jerseys,cheap nfl jerseys from china,wholesale jerseys china,cheap nfl jerseys,cheap nfl jerseys,nfl jerseys,cheap Jerseys china,hockey practice jerseys,cheap nba jerseys,wholesale all kinds of cheap wholesale jerseys china,cheap nfl china jerseys,nfl jerseys cheap,mlb kids jerseys,cheap football jerseys,hockey practice jerseys,Cheap jerseys,nfl jerseys cheap authentic free shipping,cheap nfl china jerseys,official baseball jerseys,nfl jerseys cheap authentic free shipping,retro mlb jerseys,official baseball jerseys,Cheap Jerseys from china,cheap nfl jerseys wholesale,custom stitched nfl jerseys,wholesale jerseys china,nfl gear,nba jerseys shop,mlb jersey shop scam,mlb sports jerseys cheap